تضاد

عکس تزئینی است

امروز تو اتوبوس یه دختر چادری رو دیدم که پشت میله ی وسط اتوبوس ایستاده بود و یک پسر هم اون ور میله درست روبه روش ایستاده بود.اونا تقریبا تو بغل هم بودن!صحنه ی جالبی بود! دختر هی صورت پسر رو ناز میکرد و پسر هم تقریبا بغلش کرده بود! راستش رو بخواین تو گوشه کنار این شهر از این تیپ صحنه ها زیاد دیده بودم.اما این یکی یکم فرق داشت.دختر و پسر خیلی تیپ های ساده تری از بقیه داشتن. و این برام خیلی جالب بود که یه دختر چادری اگر به اجبار چادر سرش نباشه،به یه سری چیزا پایبنده. و من از این همه تضاد تعجب کردم!

یک دیدگاه برای ”تضاد

 1. چادر همچین هم برای حضرت فاطمه نیس ها ! زنان ایرانی در باستان هم با چادر بودند که این رسم از ساسانیان به اسلام رفت و چون زور و اجبار آمد ؛ چادر به گند و ننگ کشیده شد . سند تاریخی دارد؛در نقش ها و تصاویر به دست آمده .

 2. ای بابا از خودمون باید شروع یعنی ما خودمون گناه نمیکنیم یا نسبت به جنس مخالف کشش نداریم بعضی تحمل میکنن و بعضی نمیتونن و نتیجهش همینه که دارید میبینید معاشقه در خیابونو اتوبوس پارک
  یعنی اشکال از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

 3. متاسفانه چیزهایی که اصلا از چادری ها انتظار ندارم همه روزه تو خیابون و دانشگاه می بینم و این اصلا به نظرم چیز خوبی نیست.
  ونمیدونم چرا خود چادری هم اعتراضی به وضع موجود نمی کنن
  آبروی قشر محجبه با این کارها میره.
  خانم هایی که چادری هستین،چادر رو برای این میذارید که خودتون رو از نگاه های هرزه حفظ کنین نه اینکه از کارهای هرزه رو از زیر چادر انجام بدین

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s